A Review Of logu mazgasanaLogu mazgāšanas eksperti- Anytime Profesionālais Serviss
Central District, Riga, LV-1070, Latvia

Sūtiet foto izmantojot Whatsapp, vai e-pastu un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Vēl es savam līdzeklim eksperimentālā kārtā pievienoju mazliet šnabja. Nezinu, vai tas baigi daudz dod, bet šur tur lasu, ka tas var palīdzēt izvairīties no baltajām svītrām.

Tā tiek ietaupīts ne tikai darbu veikšanai nepieciešamais laiks, bet arī Jūsu nauda. Augstumā, kas pārsniedz 25 m, šīs iekārtas iespējas tiek kombinētas ar pacēlāja izmantošanu.

Pēc ziemas perioda logiem nepieciešams "jauns skats uz pasauli". Aizmirsiet par avīžu vīstokļiem

Sniedzam profesionālus logu mazgāšanas pakalpoumus mūsu klientiem Jūrmalā, Rīgā un Rīgasoline rajonā.

Kavēti maksājumi, maksātnespējas procedure Gada pārskati Vēsturiskie nosaukumi un adreses Iegūt pilnu juridisko informāciju

Ūdensapgāde Apkures katli Laistīšanas iekārtas sia akvedukts ir viens no vadošajiem latvijas ūdensapgādes, apkures, kanalizācijas un dārza preču vairumtirgotājiem. vairāk kā eighteen gadu pieredze sadarbībā ar labākajiem eiropas ražotājiem.

Tīrīšanas darbi Uzkopšana Grīdas segumu tīrīšana visu veidu uzkopšanas un tīrīšanas darbi. telpu, dzīvokļu, pēc remonta, ballītēm, teritoriju, ikdienas un ģenerālā uzkopšana.

Grūti aizsniedzamo logu mazgāšanai vairs nav nepieciešams izmantot mehanizētos pacelājus vai stalažas, kas var apdraudēt cilvēku un īpašuma drošību, kā arī ievērojami apgrūtināt darbu izpildi.

Fasāde ir tikpat svarīga kā tīri logi, tāpēc to ir nepieciešams kopt, lai tā saglabātu savu sākotnējo Learn more izskatu. Tā ir kā vizītkarte jebkurai ēkai un atstāj pirmo iespaidu.

Tiem, kas tiecas pavadīt laiku maksimāli efektīvi, dzīvokļu ģenerāltīrīšana, ko piedāvā kompānija “House Clean up Express” kļūs par īstu atradumu. Tagad vairs nevajadzēs lieki tērēt savus start page spēkus un laiku kārtības ieviešanai mājā pašu rokām – vienkārši sazinieties ar mums, pasūtot telpas tīrīšanas pakalpojumu, wager pieredzējušu uzkopsanas speciālistu komanda parūpēsies par nevainojamu Jūsu mājokļa tīrību un spožumu.

Mūsu teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, aizsniedzas līdz three stāvu mājas augstumam. Iekārta ir radīta, lai logu mazgāšanu augstumā padarītu drošu un ērtu, tajā pašā laikā nodrošinot to augstāko kvalitāti.

Par logu tīrību rūpējamies jau vairāk kā five gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē.

Nodrošināsim vislabākās tīrīšanas iespējas tieši Jums, izmantojot videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “A Review Of logu mazgasana”

Leave a Reply

Gravatar